Jak schudnąć z dietą Południowej Plaży


Ranking, opinie oraz test - Dieta 3D Chili w ujęciu różnych kategorii np. efektów, łatwości prowadzenia, opinii oraz bezpieczeństwa
Sprawdzone i przetestowane diety - ranking diet w ujęciu różnych kategorii np. efektów, łatwości prowadzenia, opinii oraz bezpieczeństwa
W większości przypadków dieta to nie wszystko - do tego trzeba także motywacji, a tą musimy w sobie szybko wyrobić!

Dieta 3D Chili – przepisy

                     Dieta 3D Chili jest nowością, jeśli chodzi o skuteczne odchudzanie. Opinii na jej temat pojawia się coraz więcej i - ku mojemu zaskoczeniu - wszystkie są pozytywne. Najwięcej głosów związanych jest z tym, że dieta 3D Chili jest skuteczna, ponieważ pozwala w czasie zaledwie czterech tygodni pozbyć się zbędnych kilogramów. Jest to możliwe, dzięki odpowiednim przyprawom, które posiadają właściwości odchudzające. Właściwie jest to sekret całego trójwymiarowego spalania kalorii. Dieta 3D Chili przepisy posiada bazujące na trzech grupach przypraw: zielonych, czerwonych i żółtych. Każde z nich dodawane są do poszczególnych posiłków, czyniąc je jeszcze bardziej dietetycznymi. 

W diecie 3D Chili przepisy są skonstruowane w taki sposób, by nikt nie odczuwał głodu. Nie ma w tej kuracji odchudzających takich posiłków, które by nie smakowały. Już na samą myśl o obiedzie - filecie z kurczaka z duszonymi warzywami z ryżem na ostro cieknie ślinka. Jednak to nie jedyne pyszności w tej kuracji odchudzającej. Bo co powiecie na makaron ze szpinakiem i mozarellą lub filet z kurczaka z jogurtem?  Śniadania są równie atrakcyjne co obiady. Zgodnie z jadłospisem jako pierwszy posiłek dnia doskonale sprawdza się kefir z bananem z dodatkiem odpowiednich przypraw odchudzających, maślanka z mrożonymi (albo świeżymi ) malinami, kanapki z łososiem… Mniam! Ale to nie wszystko, bo w jadłospisie znajdują się również przepisy na przekąski i kolację. Warto bowiem wiedzieć, że dzienne menu to aż 5 posiłków! Wszystkie dania - jadłospis na 28 dni - jest tak samo smaczny w każdym dniu!

Z dietą 3D Chili nie ma mowy, by głodować. Dania są tak pyszne i sycące, a do tego jeszcze te przyprawy… To wszystko sprawia, że chudnie się już podczas spożywania posiłków. Dla mnie to rewelacja!

Prawda jest taka, że dieta 3D Chili ma jadłospis, który nie przypomina typowego menu odchudzającego.


 Posiłki są smaczne, dzięki czemu aż chce się odchudzać. Porcje są tak duże - wystarczające dla każdego głodomora. Właściwie to nie spotkałam się z tym, żeby jakakolwiek modna kuracja odchudzające oferowała tak atrakcyjny i smaczny jadłospis. A uwierzcie mi, że na swoim koncie mam niejedno doświadczenie dietetyczne. Jestem pewna, że niektóre z posiłków będą serwowała sobie znacznie częściej, nawet wtedy, gdy już zakończę kurację odchudzającą. 

Pewnie wam się wydaje, że skoro dieta 3D Chili ma przepisy na poszczególne dania, ich przygotowanie zajmuje wiele czasu. Nic bardziej mylnego. Wszystkie posiłki są proste w przyrządzeniu, a co najważniejsze - wszystkie produkty są tanie i łatwo dostępne. Wszystkie składniki można bez problemu znaleźć w polskich supermarketach czy nawet osiedlowych sklepikach. 

Smaczne przepisy diety 3D Chili to jedno, ale jak jest z bezpieczeństwem? Zróżnicowany jadłospis sprawia, że kuracja jest dobrze zbilansowana i dostarcza wszystkie składniki odżywcze. 

Chyba czas najwyższy przekonać się o jej działaniu na własnym przykładzie. A poniżej filmik dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej: